define('DISALLOW_FILE_EDIT', true); define('DISALLOW_FILE_MODS', true); چگونه می توان تاریخچه جستجوی اینستاگرام را حذف کرد ؟ | افزایش فالوور اینستاگرام | خرید آسان و مطمئن
چگونه می توان تاریخچه جستجوی اینستاگرام را حذف کرد ؟

چگونه میتونم تاریخچه جستجو دراینستاگرامم را پاک کنم؟ 
اینستاگرام جستجوهای شما را برای اینکه خیلی راحت تر ، اکانت و یا هشتگ مورد علاقه خودتونو پیدا کنید ذخیره میکنه. اما برای پاک کردن تاریخچه جستجوها باید اینگونه عمل کنید:
۱٫ ابتدا وارد پروفایل خود شوید
۲٫ سپس قسمت بالای سمت راست گوشی تون که یک علامت سه نقطه هست چه درایفون و چه در اندروید رو بزنید
۳٫ نوار گزینه هارو تا پایین ترین قسمت ادامه بدین تا به گزینه ی clear search history برسید. و جستجوی هایتان را بالمس ان گزینه پاک کنید.

حواستون باشه که پاک کردن جستجوها یک گزینه ی موقتی است و اگر دوباره آن جستجوهارو داشته باشید ممکن است دوباره برای صفحه ی شما ظاهر شوند.
همچنین شما میتونید برخی اکانت های شخصی، هشتگ ها و مکان هارو برای همیشه از تاریخچه جستجویتان پاک کنید و نگذارید که دوباره ظاهرشوند برای اینکار:
ابتدا وارد نوار جستجوی خودتون بشین برای اینکار اول ذره بین رو بزنید که پایین صفحتون هست و بعد دوباره یک ضربه دیگه اون قسمتی که باید جستجو کنید بزنید تا جستجوهای اخیرتون را ببینید و سپس روی جستجوهاتون لمس کنید و گزینه hide رو بزنید تااینکه اون جستجوها پنهان بشوند.


برچسب ها:
قالب وردپرس